37 ÜLKE ve 81 İLE SEVKİYAT

Güven öncelikli hızlı teslimatlar.

İLK AÇAN SİZ OLUN

Sürdürülebilir Bir Geleceğin İnşasına Liderlik Ediyoruz.

DAİMA DOĞRU AMBALAJ

En Değerli Ürünleri En İyi Şekilde Korumak İçin.

DEĞER VERDİKLERİNİZİ ÖZENLE KORUYORUZ.

Ambalajınız Canlı Kalsın.

ENJEKSİYON VE KALIP ÇÖZÜMLERİ

AMBALAJ = PAKSET

Fark Yaratan Çözümler.

2002 yılından bu yana Konya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Pakset Plastik Ambalaj Kalıp İç ve Dış Ticaret A.Ş. Türkiye’nin önde gelen plastik enjeksiyon ambalaj üreticilerinden birisidir.

Müşteriye özel ambalaj tasarımı , IML dizaynı ve kalıp üretimi sahalarında faaliyet gösteren firmamız , profesyonel ekibi ile kaliteden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Gıda ve gıda dışı endüstrilerdeki yerel ve uluslar arası müşterilerimiz için yuvarlak , oval , köşeli yada özel şekilli plastik ambalaj tasarım ve üretim faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Müşterilerimizin ambalajlarında seçkin görsel kaliteye ulaşabilmeleri için özgün baskı dizaynlarını ileri teknoloji kalıp içi etiketleme (IML) ve ofset baskı teknikleri ile birleştirerek sunuyoruz. Dahili kalıp tasarım ve imalat birimimizin sağladığı avantajla yeni ve özel ürün tasarımlarını hızlı ve ekonomik maliyetlerle gerçekleştirerek nihai ürün tedarikine geçebiliyoruz.

Günlük operasyonlarımızda sürdürülebilirlik , ürün güvenliği ve çevrenin korunması temel ilkelerimizdir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak üzere kalite güvence ve kontrolünde uluslar arası standartların gereklerini tavizsiz uygulamaktayız.

Whatsapp Destek

Destek Sorumlusu

Merhabalar

Size nasıl yardımcı olabilirim?